ANALÝZA

Analýza pomocí objektivního vyšetření moderní přístrojovou technologií Gas Discharge Visualization - Výkonná zobrazovací technologie zachytí emisi fotonů vyzařovanou každým prstem vašich rukou.

korotkov zareni

 

Služby

ANALÝZA

analyza paja

 

Energetické pole:

Virtuální obraz energetického pole označuje slabá a silná místa organismu. Upozorňuje na skryté slabiny analyzovaného jedince, na které je potřeba se zaměřit.
korotkov zareni

Čakry:

Zobrazení hlavních energetických center a jejich vyváženost. Je to důležité vodítko pro nasměrování kompenzačních cvičení i terapeutické péče.
cakry

Zdravotní stav:

Praktické znázornění městnání nebo nedostatku energie v jednotlivých orgánech pomáhá specifikovat druh vhodné péče o ně.
KOROTKOV GRAF

Výkonná zobrazovací technologie zachytí emisi fotonů vyzařovanou každým prstem vašich rukou.Tato elektronická záře je zachycena optickým CCD kamerovým systémem a převedena do digitálního počítačového souboru. Data z každého testu jsou převedena na unikátní “fotonický profil”, který je srovnáván s databází stovek tisíc datových záznamů s použitím desítek různých parametrických rozlišení. Výsledek je prezentován v digitální formě grafu. Snímky jsou pak mapovány pro různé orgány a systémy těla podle čínských energetických meridiánů. Tyto údaje jsou následně analyzovány našimi odborníky a využity pro doporučení dalšího terapeutického nebo tréninkového postupu.

Obrovský význam GDV kamery Bio-Well spočívá ve včasném odhalení snížené energie orgánů, jehož důsledkem bývá snížená funkčnost, a umožňuje předejít pozdějšímu onemocnění.

Snímkování prstů:

Každý jednotlivý prst vytváří originální energetický „otisk“, který převedený do přístrojového algoritmu, poskytne důležitá data o aktuálním stavu jednotlivých vnitřních orgánů testovaného. 
snimkovani prstu


Jin Jang:

Přílišná zatuhlost nebo ochablost jsou 2 extrémy, na které může upozornit rovnováha elementů Jin-Jang.
jinajangCenová nabídka:
Na základě vyhodnocení dat GDV kamery proběhne individuální konzultace s garantem Mgr. Richardem Jislem, kde je možné dohodnout individuální terapeutický plán. Komplexní výsledky Vám rádi zašleme v elektronické podobě na Váš e-mail. Při zájmu je nutné se objednat dopředu, abychom s vámi mohli počítat! Své dotazy a objednávky zasílejte na email info@healthy-life.cz

    analyza paja      KOROTKOV PŘÍSTROJ    KOROTKOV GRAF      KOROTKOV_GRAF_SROVNANI_medium