Služby

 

KIDOKAI RUNNING

Zdravý přístup (nejen) založený na uvolnění se a komunikaci s vlastním tělem.

Řada lidí má běhání spojené s námahou, vyčerpáním, únavou, ba zraněními. Když to nejde silou, tak to půjde ještě větší silou. A podobně uvažují i v každodenním životě. Ač se to na první pohled nemusí zdát, vše je propojeno. Běháme, jak žijeme a žijeme, jako běháme. A jedno se snažíme kompenzovat druhým. Většina těch, co s běháním začali, by jistě odkývala, že za tím stojí (hned po hubnutí) touha vyčistit si hlavu.

 

 

          shutterstock_150981035          kidokai_cerven_2          Kidokai_cerven_3          run_zima


FYZIOTERAPIE A MASÁŽE

Péče o naše zdraví nekončí preventivními prohlídkami u lékaře.

Pravidelná masáž, cvičení a další terapeutické výkony mohou přispět k udržení dobré kondice, zlepšovat zdravotní stav, ale i včas odhalit zdravotní disbalance.  Snadno je potom můžeme průběžně odstraňovat, pokud jim budeme věnovat dostatečnou pozornost. Tento přístup pomůže zvýšit vaši vnímavost ke svému zdraví a zároveň zvýšit rezistenci vůči únavě, stresu a vyčerpání. Rádi vám v tomto procesu poskytneme veškerou možnou péči a podporu.

 _MG_8641     tape     minim2


ANALÝZA

Analýza pomocí objektivního vyšetření moderní přístrojovou technologií Gas Discharge Visualization - výkonná zobrazovací technologie zachytí emisi fotonů vyzařovanou každým prstem vašich rukou.

KOTOKOV 2 korotkov zareni KOROTKOV GRAF  

 

____________________________________________________________________________________________________________________________

CENÍK SLUŽEB

Zde si můžete prohlédnout ceník našich služeb